Wie is Pienk
Pienk onderscheidt zich door ruime ervaring in het werven en selecteren van office professionals. Onze kandidaten hebben minimaal MBO niveau, werkervaring, zijn vakbekwaam en proactief. Daarnaast hebben ze goede referenties en geen 9 tot 5 mentaliteit.
Secretaresses en meer
Pienk is allround dienstverlener op dit gebied en heeft oplossingen, voor zowel tijdelijke als vaste posities en dat kan via Werving en Selectie-, Freelance en ZZP-, Uitzenden- en Detacheren. Pienk heeft ook dé oplossing voor vervanging tijdens zwangerschapsverlof.
Wij leveren continue kwaliteit en schakelen daarbij snel, hebben korte lijnen en altijd binnen 48 uur antwoord op uw vraag. In ons relatiebeheer kiezen wij voor een gedreven en meer persoonlijke aanpak én een langdurige relatie waarin we sparring partner zijn en meedenken met uw organisatie.
Wij geloven sterk in de ‘klik’. De klik tussen de kandidaat en werkgever is de sleutel tot succes. Daarom kijken wij verder dan alleen werkervaring, opleiding en competenties, wij kijken namelijk ook naar de persoonlijkheid. De persoonlijkheid van de kandidaat én die van de direct leidinggevende. Dát moet matchen!
Pienk is specialist in vacatures voor o.a. (directie-) secretaresses, office managers, personal assistants en management assistentes, maar ook customer service representatives, klantenservice medewerkers, commerciële binnendienst medewerkers en bijvoorbeeld account managers. Allemaal op MBO- en HBO-niveau.
Voor meer informatie gaat u naarOpdrachtgevers of Kandidaten.






